59c65c2d810c4f911d706e3255556052

David Praznik

Ustanovitelj in glavni urednik projekta Jabolko.org, Apple Certified Support Professional, pisec ter navdušenec Apple-ovih rešitev. Skrbi za organizacijo in ideje. Je ideator in oblikovalec, ki lepim stvarem daje uporabno vrednost.

Prvomajski giveaway: brezplačne licence za Archiver 2

Podjetje Incredible Bee Ltd. vam za prvomajski giveaway podarja tri polne licence včeraj opisanega programa Archiver 2.

Archiver 2 - odličen program za kompresijo in arhiviranje datotek

Archiver za OS X je doživel drugo preobrazbo. Poglejmo zakaj je vreden daljšega opisa + napoved prvomajskega giveawaya.

WWDC2013

Znan je datum Applovega dogodka WWDC 2013.

Preberi cel članek Število komentarjev: 0

Bundle Hunt: spomladanski paket devetih aplikacij

Na voljo je spomladanski paket Spring Bundle 2013 po ugodni ceni.

Apple iPhone 5S bo na voljo šele septembra ali oktobra

Govori se, da bo iPhone 5S na voljo šele letos jeseni. Razlog preberite v novici.

Preberi cel članek Število komentarjev: 0

Yahoo! Weather: brezplačen app za vremensko napoved

Če ste se naveličali iOS aplikacije Weather, si lahko brezplačno prenesete Yahoo! Weather.

Preberi cel članek Število komentarjev: 0

Calendar: samodejni zagon datoteke ali programa

Ste vedeli, da zmore OS X-ov Calendar ob vnaprej določenem datumu in uri, samodejno odpreti poljubno datoteko ali aplikacijo?

MacHeist nanoBundle 3

Na voljo je nov cenovno znižan paket osmih OS X programov.

iSteve - prvi film o Jobsu je komedija

Na voljo je film iSteve, ki je najdaljša produkcija humoristične spletne strani Funny or Die.

Bionična roka in iPhone

Nova vrsta protetične roke, ki jo delno nadzoruje iPhone, uporabniku omogoča čudeže.

Fotor - urejevalnik fotografij

Fotor je nov urejevalnik fotografij, ki je vreden namestitve. Trenutno je brezplačen, zato pohitite s prenosom.

Sistemski status storitev podjetja Apple

Ste vedeli, da lahko na spletni strani preverite status storitev kot so iMessage, Apple ID, FaceTime, iCloud in drugih?

Večbarvni iPhone 5S

Govorice, da naj bi Apple na trg ponudil iPhone 5S v več različnih barvah, so vse glasnejše.

Dolly Drive: storitev v oblaku za Mac uporabnike in brezplačnih 10 GB prostora

Dolly Drive je Dropboxu podobna storitev v oblaku. V freemium paketu vam ponujajo 10 GB brezplačno. Pohitite, ker je časovno omejeno.

Preberi cel članek Število komentarjev: 0

Mail.app, Gmail račun in nesnaga, ki jo povzročajo osnutki

Če vas moti, da Mail.app pri iskanju prikaže več osnutkov (Drafts) istega sporočila iz mape Trash, ki jih ne morete izbrisati, vam bo ta rešitev prihranila čas in izboljšala izkušnjo.

Preberi cel članek Število komentarjev: 0

WWF Together za iPad: čudovite živali sveta v eni aplikaciji

Interaktivna izkušnja odkriva in vas popelje v svet slonov, kitov, polarnih medvedov, velikih pand, tigrov, nosorogov, morskih psov in drugih ogroženih živalskih vrst.

Quickoffice: Google pritiska na Microsoft

Na voljo je alternativa paketu Microsoft Office, ki jo je Google ustvaril tudi za iOS.

Winamp za OS X

Nekoč legendarni predvajalnik zvočnih datotek za Windows, je na voljo tudi za OS X. Sliši na ime Winamp for Mac Sync Beta.

Brezplačno: Reeder za iPad in OS X

Eden najbolj priljubljenih RSS odjemalcev Reeder je postal brezplačen. Ni 1. aprilska šala.

Na voljo je iOS 7

Podjetje Apple je omogočilo brezplačen prenos beta različice iOS 7.