VOX - minimalistični avdio predvajalnik

David Praznik, 3. September 2013 v Mac z značkami avdio, osx.

Podjetje Coopertino smo spoznali, ko smo predstavili program ForkLift. Tokrat ponujajo avdio predvajalnik VOX.

Glasbeni formati datotek

Poleg minimalističnega izgleda, je eden glavnih razlogov, zakaj uporabnike navdušuje predvajalnik VOX, zmožnost predvajanja priljubljenih glasbenih formatov datotek, med katere spadajo FLAC, MP3, AAC, Musepack, Monkey’s Audio, OGG Vorbis, Apple Lossless, AIFF, WAV, IT, MOD, XM in ostali.

Integracija

Omogoča enostavno integracijo z iTunes, Last FM, samodejno dodajnje naslovnic albumov, podpira različne sezname predvajanja ter dobesedno vsak vir do katerega lahko dostopa vaš Mac. To po meni dostop do zunanjih trdih diskov, USB ključev, omrežnih diskov ter do preko VPN povezanih knjižnic.

Radio in ostale in-app razširitve

Funkcija radia je na voljo preko njihovega prvega in-app nakupa. Omogoča dostop do preko 3000 radijskih postaj po svetu. Ostale razširitve, ki jih bo možno dokupiti v bližnji prihodnosti pa so LastFM prenos, SoundCloud, Spotify in integracija Rdio.

VOX je brezplačen app, na voljo v App Store. Dodatne podrobnosti in zanj podporo najdete na coppertino.com/vox.